UM050V1007FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
UM050V1007FE
Description
-55℃~+125℃ 1000MΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS