UM050V1006FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
UM050V1006FE
JLCPCB Part #
C3366984
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100MΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS