UM050T1009JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
UM050T1009JE
JLCPCB Part #
C2648598
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100000MΩ 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS