TWW5J47RE
MFR.Part #
TWW5J47RE
JLCPCB Part #
C3462977
Description
-55℃~+275℃ 47Ω 5W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS