TWW5J33RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWW5J33RE
JLCPCB Part #
C2641980
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 33Ω 5W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS