TWW5J100E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWW5J100E
JLCPCB Part #
C3393778
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 100Ω 5W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS