TWW20JR56E
MFR.Part #
TWW20JR56E
JLCPCB Part #
C3417998
Description
-55℃~+275℃ 20W 560mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS