TWW20JR15E
MFR.Part #
TWW20JR15E
JLCPCB Part #
C3562965
Description
-55℃~+275℃ 150mΩ 20W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS