TWW15J27RE
MFR.Part #
TWW15J27RE
JLCPCB Part #
C3522270
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 15W 27Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS