TWW10J8R2E
MFR.Part #
TWW10J8R2E
JLCPCB Part #
C2646885
Description
-55℃~+275℃ 10W 8.2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS