TWW10J560E
MFR.Part #
TWW10J560E
JLCPCB Part #
C3391585
Description
-55℃~+275℃ 10W 560Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS