TWW10J470E
MFR.Part #
TWW10J470E
JLCPCB Part #
C3554304
Description
-55℃~+275℃ 10W 470Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS