TWW10J39RE
MFR.Part #
TWW10J39RE
JLCPCB Part #
C2646879
Description
-55℃~+275℃ 10W 39Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS