TWW10J390E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWW10J390E
JLCPCB Part #
C2646881
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 10W 390Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS