TWW10J270E
MFR.Part #
TWW10J270E
JLCPCB Part #
C3514625
Description
-55℃~+275℃ 10W 270Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS