TWW10J1R0E
MFR.Part #
TWW10J1R0E
JLCPCB Part #
C3503965
Description
-55℃~+275℃ 10W 1Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS