TWM7J6K8E
MFR.Part #
TWM7J6K8E
JLCPCB Part #
C3430049
Description
-55℃~+275℃ 6.8kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS