TWM15J1K0E
MFR.Part #
TWM15J1K0E
JLCPCB Part #
C3563825
Description
-55℃~+275℃ 15W 1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS