TWM10J10KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWM10J10KE
JLCPCB Part #
C2646874
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 10W 10kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS