TUW7J470E
MFR.Part #
TUW7J470E
JLCPCB Part #
C3505777
Package
Plugin,35x10mm
Description
470Ω 7W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,35x10mm Through Hole Resistors ROHS