TUW7J2R7E
MFR.Part #
TUW7J2R7E
JLCPCB Part #
C3470953
Package
Plugin
Description
2.7Ω 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS