TUW7J100E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TUW7J100E
JLCPCB Part #
C2646659
Package
Plugin,35x10mm
Description
100Ω 7W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,35x10mm Through Hole Resistors ROHS