TUW5J2R0E
MFR.Part #
TUW5J2R0E
JLCPCB Part #
C3493659
Package
Plugin
Description
2Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS