TUW5J1R0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TUW5J1R0E
JLCPCB Part #
C2646606
Package
Plugin,22x10mm
Description
1Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,22x10mm Through Hole Resistors ROHS