TUW15J47RE
MFR.Part #
TUW15J47RE
JLCPCB Part #
C3423614
Package
Plugin,49x12.5mm
Description
15W 47Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,49x12.5mm Through Hole Resistors ROHS