TUW15J470E
MFR.Part #
TUW15J470E
JLCPCB Part #
C2646801
Package
Plugin,49x12.5mm
Description
15W 470Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,49x12.5mm Through Hole Resistors ROHS