TUW15J33RE
MFR.Part #
TUW15J33RE
JLCPCB Part #
C3534445
Package
Plugin
Description
15W 33Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS