TUW15J1R0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TUW15J1R0E
JLCPCB Part #
C2646782
Package
Plugin,49x12.5mm
Description
15W 1Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,49x12.5mm Through Hole Resistors ROHS