TUW10J1R0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TUW10J1R0E
JLCPCB Part #
C3556360
Package
Plugin,49x10mm
Description
10W 1Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,49x10mm Through Hole Resistors ROHS