TUM5J820E
MFR.Part #
TUM5J820E
JLCPCB Part #
C3474302
Package
Plugin,22x10mm
Description
5W 820Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,22x10mm Through Hole Resistors ROHS