TUM5J6K8E
MFR.Part #
TUM5J6K8E
JLCPCB Part #
C3481838
Package
Plugin,22x10mm
Description
5W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,22x10mm Through Hole Resistors ROHS