TUM5J300E
MFR.Part #
TUM5J300E
JLCPCB Part #
C3529600
Package
Plugin,22x10mm
Description
300Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,22x10mm Through Hole Resistors ROHS