TUM15J5K6E
MFR.Part #
TUM15J5K6E
JLCPCB Part #
C3535449
Package
Plugin
Description
15W 5.6kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS