TRHV01A5005J2E
MFR.Part #
TRHV01A5005J2E
JLCPCB Part #
C2618798
Description
-55℃~+180℃ 30W 50MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS