TRHP01A4R70J2E
MFR.Part #
TRHP01A4R70J2E
JLCPCB Part #
C2618795
Description
-55℃~+180℃ 30W 4.7Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS