TRHP01A40R0F2E
MFR.Part #
TRHP01A40R0F2E
JLCPCB Part #
C2618796
Description
-55℃~+180℃ 30W 40Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS