TRHP01A25R0F2E
MFR.Part #
TRHP01A25R0F2E
JLCPCB Part #
C7073798
Description
-55℃~+180℃ 25Ω 30W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS