TRHP01A1R00F2E
MFR.Part #
TRHP01A1R00F2E
JLCPCB Part #
C2618801
Description
-55℃~+180℃ 1Ω 30W Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS