TRHP01A12R0F2E
MFR.Part #
TRHP01A12R0F2E
JLCPCB Part #
C2618789
Description
-55℃~+180℃ 12Ω 30W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS