TRHP01A100RJ2E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TRHP01A100RJ2E
JLCPCB Part #
C2618790
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 100Ω 30W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS