TRHE01A47R0J2E
MFR.Part #
TRHE01A47R0J2E
JLCPCB Part #
C2618793
Description
-55℃~+180℃ 30W 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS