TRHE01A270RJ2E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TRHE01A270RJ2E
JLCPCB Part #
C5987391
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 270Ω 30W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS