TNP10SHR250JE
MFR.Part #
TNP10SHR250JE
JLCPCB Part #
C3373179
Description
-55℃~+155℃ 10W 250mΩ Thin Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-126 Through Hole Resistors ROHS