TNP10SA7R50FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TNP10SA7R50FE
JLCPCB Part #
C3393631
Package
TO-126
Description
-55℃~+155℃ 10W 7.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS