TN15P3K00FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TN15P3K00FE
JLCPCB Part #
C19477253
Package
TO-220
Description
15W 3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS