TN15P300RFE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TN15P300RFE
JLCPCB Part #
C19506439
Package
TO-220
Description
15W 300Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS