TKH45PR050JE-TR
MFR.Part #
TKH45PR050JE-TR
JLCPCB Part #
C2482682
Description
-55℃~+175℃ 45W 50mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-252 Chip Resistor - Surface Mount ROHS