TKH45P2K50FE-TR
MFR.Part #
TKH45P2K50FE-TR
JLCPCB Part #
C2482581
Description
-55℃~+175℃ 2.5kΩ 45W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-252 Chip Resistor - Surface Mount ROHS