TKH45P150RFE-TR
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TKH45P150RFE-TR
JLCPCB Part #
C2484746
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 150Ω 45W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-252 Chip Resistor - Surface Mount ROHS