TK20P7K50JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TK20P7K50JE
JLCPCB Part #
C19338099
Package
TO-220
Description
20W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS